|
|||||||||||||||||||
| |
|||||||||||||||||||
Nieuwsarchief 20079 november 2007
26 september 2007 Op het project Blauwe Stad van Ballast hebben we met succes gebruik gemaakt van onze nieuwe korventriller op basis van een minigraver Hitachi ZX40U-2. De korventriller is door onze technische dienst ontworpen. Klik op de foto's voor een vergroting.
19 juli 2007 In april dit jaar werd onze nieuwe en voor Nederland unieke Hitachi Sumitomo SCX-700 in PD-uitvoering getest en in gebruik genomen. Vandaag heeft onze Technisch Dienst onze totaal gerenoveerde CX-500-1-PD succesvol getest. Zo zijn onder andere het onderstel, de cabine en de powerpack compleet vernieuwd. Ook is de stelling voorzien van onze nieuwe bedrijfslayout. Na de zomer zal deze machine eerst uitgerust worden met een eveneens zelfgebouwde 7-tons heiblok van het merk Kuipers®. Later in het jaar zal de machine ingezet worden als vibro-stelling. Klik op de foto's hieronder voor een vergroting van de CX500-1-PD in test-opstelling.
30 mei 2007 Na een bijzonder druk maar zeer waardevol bezoek aan de Verenigde Arabische Emiraten is de delegatie van Kuipers Funderingstechnieken weer in den lande. Met een mooie ervaring rijker. Hetgeen op dit moment in Dubai plaatsvindt gaat alle verstandelijke vermogens te boven. Het is bijna niet na te vertellen. Kuipers heeft zich zelf twee weken de tijd gegund om alle indrukken en informatie te verwerken. Klik op onderstaand artikelen en foto's voor een kleine indruk.
Friesch Dagblad 15 mei Friesch Dagblad 16 mei Dubai Skyline Abu Dhabi Contrast | |||||||||||||||||||
Print |
|||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||